KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 5831565
nr 583 1565
Kopparstick
2st, 1800-tal, Promenade de soir+promenade de matin, 30x21
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 maj 2009
kl 18:45:06
300 kr
400 kr
400 kr