KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 15186457

nr 1518 6457

Kopparstick

11 st, 1800-tal, Botaniska, handkolorerade, oramade lösa blad. Bildmått: 19x10 - 17x22 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 30 januari 2023
kl 20:43:14