KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 8674032
nr 867 4032
Kopparstick
16 st, 1700-tal, (Svenska landskap), ca 25x17
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 16 december 2013
kl 18:06:32
4/12 15:37:41
- Klassiska
16 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska