KONST / Litografier / Konstmapp 12422121

nr 1242 2121

Nils Kölare

(1930-2007), Sverige

Konstmapp, "Saga 91". LG Lundberg, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), Sverige. Harald Lyth (f. 1937), Sverige. C Göran Karlsson (f. 1944), Sverige. Curt Hilfon, Nils Kölare (1930-2007), Sverige. Serigrafier. Signerad, numrerad 48/150. 6 st, lösa blad. Bladets mått: 50x70 cm

Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:03:45

16/3 13:52:50 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.200 kr
  Göteborg 1.200 kr
  Helsingfors 1.200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Nils Kölare

Läs mer om Nils Kölare