KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Konstmapp 12422119

nr 1242 2119

Pentti Kaskipuro

(1930-2010), Finland

Konstmapp, Pentti Kaskipuro (1930-2010), Finland. "Stilleben". Etsningar. Signerad, numrerad 60/80. 4 st lösa blad, bladets mått: ca 61x53 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:57:39

15/3 13:17:47 1      1.500 kr
18/3 17:02:40 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Pentti Kaskipuro

Läs mer om Pentti Kaskipuro