KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Konstmapp 12422119

nr 1242 2119

Pentti Kaskipuro

(1930-2010), Finland

Konstmapp, Pentti Kaskipuro (1930-2010), Finland. "Stilleben". Etsningar. Signerad, numrerad 60/80. 4 st lösa blad, bladets mått: ca 61x53 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:57:39

15/3 13:17:47 1      1.500 kr
18/3 17:02:40 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg 800 kr
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Pentti Kaskipuro

Läs mer om Pentti Kaskipuro