KONST / Litografier / Konstmapp 8102011
nr 810 2011
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Konstmapp, 5 st, Olle Bonnier + Lennart Aschenbrenner + Brita Molin + Kjell Strandqvist + Helmtrud Nyström (f. 1939), signerade, 137/220, bladets mått: 50x70
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:08:12
25/2 18:13:55
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström