KONST / Litografier / Konstmapp 12432130

nr 1243 2130

Nils Kölare

(1930-2007), Sverige

Konstmapp, Nils Kölare (1930-2007), Sverige. Litografier + bok. Signerad, numrerad EA XIV/XV, 3 st lösa blad, bladets mått: ca 46x37

Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:23:38

Nils Kölare

Läs mer om Nils Kölare