KONST / Litografier / Konstmapp 12422117

nr 1242 2117

Nils G Stenqvist

(1934-2005), Sverige

Konstmapp, Nils G Stenqvist (1934-2005), Sverige. "Stenar & Pinnar". 7 st blad. Signerad, numrerad 55/100. Bladets mått: ca 55x79 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:54:13

18/3 14:11:00 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Nils G Stenqvist

Läs mer om Nils G Stenqvist