KONST / Litografier / Konstmapp 12422120

nr 1242 2120

Gunnar Allvar

(1922-2003), Sverige

Konstmapp, "Jubileumsportfölj Konstnärsklubben 1856-1981", 5 st, färglitografier. Gunnar Allvar (1922-2003), Sverige. Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Nisse Zetterberg (1910-1986), Sverige. Signerad, numrerad 158/250, bladets mått: ca 50x70 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:01:49

18/3 17:46:20 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Gunnar Allvar

Läs mer om Gunnar Allvar