KONST / Litografier / Konstmapp 12472122

nr 1247 2122

Nalle Werner

(1913-1991), Sverige

Konstmapp, "Grafikgruppen 10 år", bland annat: Nils G Stenqvist (1934-2005), Sverige. Nalle Werner (1913-1991), Sverige. Signerad, numrerad 22/75, grafiska blad, 15 st lösa blad, bladets mått: 66x50 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 april 2019
kl 18:58:34

8/4 18:00:07 1      Vinnande bud

Nalle Werner

Läs mer om Nalle Werner