KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 12826046
nr 1282 6046
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Kolteckning, Figurer i säng. Signerad, Motivet. 20x29 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:15:40
17/10 08:57:34
300 kr
21/10 19:10:40
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt