KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 12343010

nr 1234 3010

Kolteckning

Oidentifierad konstnär. Gravid kvinna. Signerad. Motivet: 59x44 cm

måndag 11 februari 2019
kl 19:41:28