KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 8012347

nr 801 2347

Kolteckning

Monogramsignerad, 1936, Hamnmotiv, 70x50

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 januari 2013
kl 20:32:45

11/1 22:32:40 1      Vinnande bud