KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 14456376

nr 1445 6376

Aino Bach

(1901-1980), Estland

Kolteckning, Signerad, daterad 1946, ca 49x35 cm, yttermått inklusive ram: 65x52 cm

Aino Bach, konstnär född 1901, död 1980.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

5.400 kr

måndag 31 januari 2022
kl 18:43:21

Aino Bach

Läs mer om Aino Bach