KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 14456376
nr 1445 6376
Aino Bach
(1901-1980), Estland
Kolteckning, Signerad, daterad 1946, ca 49x35 cm, yttermått inklusive ram: 65x52 cm
Aino Bach, konstnär född 1901, död 1980.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:43:21
2.400 kr
2.600 kr
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.600 kr
4.600 kr
4.600 kr (Budbetjänt)
4.800 kr
5.000 kr
5.200 kr