ÖVRIGT / Diverse / Kolonner 14204484
nr 1420 4484
Kolonner
Ett par, plast. Höjd: 264
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:34:21
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
450 kr