MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 17144122
nr 1714 4122
Kökspall
Anderstorps Werkstads AB (AWAB), 1950-tal, kromad stomme. Höjd: 59 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 juli 2025
kl 20:43:33
18/7 21:44:40
500 kr
28/7 20:34:13