FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 13316485

nr 1331 6485

STOOL

1950s, utfällbar stege. Height: 62, wear.

1950-tal, utfällbar stege. Höjd: 62 cm

Condition: slitage

SEK 600

Monday June 1 2020
at 19:14:46