MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 13546068

nr 1354 6068

Kökspall

1950-tal. Höjd: 58 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 18:37:10

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 600 kr
  Göteborg 600 kr
  Helsingfors 600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor