MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 13767126

nr 1376 7126

Kökspall

1950-tal. Höjd: 58 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:04:23