MÖBLER / Skåp & hyllor / Klädskåp 9199645
nr 919 9645
Klädskåp
Sent 1800-tal, Ungern, Med hängstång, längd: 130, djup: 55, höjd: 177
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 18:06:36
20/10 18:01:36