MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstolar 13778202

nr 1377 8202

Karmstolar

1 par+ 6 stolar, Barockstil, Ek/skinn

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 februari 2021
kl 19:10:00