MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 13725068

nr 1372 5068

Karmstolar

ett par, Sengustavianska provinsarbeten

Konditionsrapport: kompletterade slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

4.600 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:27:26

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 700 kr
  Göteborg 700 kr
  Helsingfors 700 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor