MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 12354455
nr 1235 4455
Karmstolar
Ett par, Rokokostil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 februari 2019
kl 20:05:37
600 kr