MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 13978296

nr 1397 8296

Karmstolar

ett par, Chiavari, Colombo Sanguineti, Italien. 1950-tal, flätad sits

Konditionsrapport: ena stolen med skadad sits, den andra med färgbortfall/slitage

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:38:51

11/5 17:10:14 1      1.500 kr
     1.600 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
17/5 19:33:51 2      Vinnande bud