MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 13767301

nr 1376 7301

Hans J Wegner

(1914-2007), Danmark

Karmstol, Hans J Wegner (1914-2007), Danmark. Y-stolen, Carl Hansen & Son, Danmark. Flätad sits, brännstämplad

Konditionsrapport: slitage, skada

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:02:58

Hans J Wegner

Läs mer om Hans J Wegner