MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 16003410

nr 1600 3410

Karmstol

Nyrokoko

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

måndag 26 februari 2024
kl 18:18:56

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.