MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 14774264

nr 1477 4264

Karmstol

Louis XVI-stil

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 4 juli 2022
kl 20:07:53