FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 15643227
nr 1564 3227
ARMCHAIR
leather, 1970s, wear, odör.
Läder, 1970-tal
Condition: slitage, odör
800
SEK 1100
Monday September 18 2023
at 20:37:00
300 kr
1.000 kr
400 kr
450 kr (Robot)
1.000 kr
1.000 kr (Robot)