MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 10201445
nr 1020 1445
Karmstol
1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 februari 2016
kl 19:38:04
250 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr