![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 10695095
*
nr 1069 5095
Karmstol
50/60-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:11:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/11 13:21:09
1
200 kr
13/11 18:57:34
2
200 kr
13/11 18:57:34
1
200 kr (Budbetjänt)
13/11 18:58:58
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47
-
5220 Clubfåtölj
Läder, nitar i trä
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:54
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:50
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:35
-
5254 Fåtölj
Pernilla, med fotpall, Bruno Mathsson (1907-1988),..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:41
*
Karmstol
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5095
Karmstol
50/60-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/11 13:21:09 | 1 | 200 kr |
13/11 18:57:34 | 2 | 200 kr |
13/11 18:57:34 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
13/11 18:58:58 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{7688C592-61AD-481C-97B4-0D1BE406BA8E}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:47 -
5220 Clubfåtölj
Läder, nitar i trä
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:54 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:50 -
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:35 -
5254 Fåtölj
Pernilla, med fotpall, Bruno Mathsson (1907-1988),..//
Aktuellt bud: 2.600 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:41