FURNITURE / Chairs and Stools / Chair 13327471
nr 1332 7471
CHAIR
18th/19th century, wear, damages.
1700-/1800-tal
Condition: slitage, skador
300
Monday June 8 2020
at 18:50:55
Oxford chair
Producerad av Fritz Hansen, Danmark.