ÖVRIGT / Diverse / Kärl 14077034

nr 1407 7034

Kärl

3 st. Höjd: 17-27, lergods / trä

Konditionsrapport: slitage, lagningar.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 5 juli 2021
kl 18:32:59

Lergods