ÖVRIGT / Diverse / Kanna 5602333
nr 560 2333
Kanna
Mässing Orientalisk 18/1900-tal Signerad, höjd: 26
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 12 januari 2009
kl 18:48:17
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
700 kr
1.000 kr