ART / Watercolor paintings & Drawings / Kakemono 10928135

nr 1092 8135

Kakemono

framed, 180x45, wear, damages.

inramad, 180x45

Condition: slitage, skador

SEK 700

Monday February 27 2017
at 20:09:10