FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Kabinettskåp 5511661

nr 551 1661

Kabinettskåp

Lenght: ()

1880-tal, Ek, längd: 101, djup: 47, höjd: 153

Condition: Normalt bruksslitage

1000

SEK 1100

Monday November 10 2008
at 16:52:45