FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Kabinettskåp 5511661
nr 551 1661
Kabinettskåp
Lenght: ()
1880-tal, Ek, längd: 101, djup: 47, höjd: 153
Condition: Normalt bruksslitage
1000
SEK 1100
Monday November 10 2008
at 16:52:45
750 kr
850 kr
1.000 kr