FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Rollfront cabinet 6903613

nr 690 3613

ROLLFRONT CABINET

length: 45, width: 37, height: 134, wear, damages.

längd: 45, djup: 37, höjd: 134

Condition: slitage, skador

1000

SEK 1200

Monday April 4 2011
at 17:27:10