ÖVRIGT / Diverse / Islåda 12555169

nr 1255 5169

Islåda

med Zinkinsats, mahogny, Tidigt 1900-tal. Längd: 44, djup: 28 cm, höjd: 28 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 20 maj 2019
kl 18:17:41

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor