ÖVRIGT / Diverse / Islåda 12555169

nr 1255 5169

Islåda

med Zinkinsats, mahogny, Tidigt 1900-tal. Längd: 44, djup: 28 cm, höjd: 28 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 20 maj 2019
kl 18:17:41