ÖVRIGT / Diverse / Ishink 9255140
*
nr 925 5140
Ishink
+ sifon, 3 delar, bland annat Nils Johan
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 20:16:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/11 13:54:44
1
Vinnande bud
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ishink nils johan sifon
-
5071 Bordskanon
mässing, gravyr. Längd: 38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:48
-
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:19
-
5150 Flaska
mässing, Skultuna, Pierre Forsell (1925-2004), Sve..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:21
-
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:22
-
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
*
Ishink
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5140
Ishink
+ sifon, 3 delar, bland annat Nils Johan
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/11 13:54:44 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ishink nils johan sifon
-
5071 Bordskanon
mässing, gravyr. Längd: 38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:48 -
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:19 -
5150 Flaska
mässing, Skultuna, Pierre Forsell (1925-2004), Sve..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:21 -
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:22 -
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05