KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16655361

nr 1665 5361

Sture Berglund

(f. 1937), Sverige

Tusch, "Skärgårdstecken IX", monogramsignerad, yttermått inklusive ram: 40x30 cm

Sture Berglund, svensk konstnär född 1937.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 december 2024
kl 19:57:10

3/12 13:49:58 1      Vinnande bud

Sture Berglund

Läs mer om Sture Berglund