KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikoner 14771040

nr 1477 1040

Ikoner

Ett par, 1800-tal, Ryssland, olja på pannå, 48x50 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 4 juli 2022
kl 18:38:55

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor