KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Ikon 12599035
nr 1259 9035
Ikon
Ryssland, 1900-tal, tempera, pannå, 29x22
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 juni 2019
kl 20:31:15
500 kr
700 kr
Ikon
Kondition: slitage, skador
nr 1259 9035
Ikon
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 800 kr |
måndag 3 juni 2019 |