KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikon 14666535
nr 1466 6535
Ikon
Ryssland, 1800-tal, Motiv av Jungfru Maria, tempera på pannå, 25x28 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:34:05
1.000 kr
1.100 kr