KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikon 6412622
nr 641 2622
Ikon
Ryssland, 1700-/1800-tal, 'Gudsmoder källan', metallrizza, höjd: 116 cm, bredd: 53 cm
Kondition: Smärre skador
Utrop:
20.000 kr
Såld:
60.000 kr
måndag 24 maj 2010