KONST / Oljemålningar / Ikon 15837348

nr 1583 7348

Ikon

Pannå, 1900-tal, 37x30 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 4 december 2023
kl 19:58:24