KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikon 14677130

nr 1467 7130

Ikon

1800-tal, yttermått inklusive ram: 41x15 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

måndag 16 maj 2022
kl 19:31:44