KONST / Oljemålningar / Ikon 13746502

nr 1374 6502

Ikon

1800-tal, Ryssland. 30x26 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:09:24