KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikon 12815339

nr 1281 5339

Ikon

21x15 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 19:26:56