nr 1195 4129
Hörnskåp
Tillverkat i Piteå 40-tal. Längd: 110 cm. Djup: 79 cm, höjd: 215 cm, delbart
Kondition: slitage, skador
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 6 augusti 2018 kl 19:25:31
| Tid |
Kund |
Bud |
6/8 18:13:11