MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Corner what-not 6082847

nr 608 2847

CORNER WHAT-NOT

mahogany, height: 145, wear, damages.

Mahogny, höjd: 145

Condition: slitage, skador

100

SEK 500

Monday November 2 2009
at 18:59:10