MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Hatbox 11007125

nr 1100 7125

HATBOX

med hög hatt, leather, wear, damages.

med hög hatt, skinn

Condition: slitage, skador

300

SEK 250

Monday April 3 2017
at 18:56:10